LEKTOŘI A VEDOUCÍ

Vadim Šiškin

V současné době je členem týmu centra M. S. Norbekova, kde působí jako akreditovaný lektor a hlavní přednášející.

Sám mistr Norbekov řekl o Šiškinovi, že je jediným z jeho žáků, který se dostal dále, než on sám a jmenoval ho svým přímým nástupcem.

Narodil se 4. dubna 1967.
V roce 2000 absolvoval kurzy zaměřené na zdravotní metody učení akademika M. S. Norbekova a v témže roce se stal organizátorem jeho kurzů a Gestalt terapie.
Od roku 2002 se začal učení M. S. Norbekova věnovat intenzivně a od té doby vede Norbekovy kurzy na různých stupních pokročilosti v mnoha zemích světa včetně Ruska, Ukrajiny, Běloruska, Bulharska, Indie, Indonésie, Vietnamu, Číny, Itálie, Francie, Řecka, Turecka ...
Vadim Šiškin má široké spektrum zájmů.


Za zmínku stojí i to, že je několikanásobný mistr bojových umění, vítěz národních a mezinárodních soutěží v Judu a ruské Sambě.
V roce 1992 Vadim otevřel v Ruské federaci svou školu bojových umění. Řídil zde školící semináře pro sportovce, sportovní soustředění, vedl programy pro děti a v neposlední řadě se  zabýval tréninkem bojového umění jednotlivých skupin sportovců na všech úrovních obtížnosti.
V Moskvě a na Ukrajině trénoval členy speciálních jednotek „záchranné brigády“ a pro svou práci připravoval budoucí pracovníky bezpečnostních agentur. Dále se intenzině věnoval tréninku tanečních skupin.


Své trenérské aktivity provozuje již čtvrt století. V roce 2006 Vadim zpracoval podklady k autorskému kurzu „Plastičnost života“. Dle této metody se vyučuje v různých regionech a zemích světa. Více informace najdete na stránkách www.flexlife.ru  
www.facebook.com/video.php?v=10152860741502697

V současné době je členem týmu centra M. S. Norbekova, kde působí jako akreditovaný lektor a hlavní přednášející.

 

 

 

Rezeda Kamalova

Je hlavním přednášejícím  Centra, žačka M.S. Norbekova. Vede všechny základním i doplňkové kurzy  dle metody Norbekova. Přednášela  v USA, v Kazachstánu, v Ukrajině. Je kurátorem kurzů uvedené metody v Bulharsku.
Vystudovala pedagogiku

V  Centru Norbekova pracuje od roku 2000.

Maria Chavdarova

Lektor metody Norbekova.
V minulosti pracovala jako univerzitní lektor katedry Ekologie a Bulharské Filologie na Univerzitě Svatého Klimenta Ohridského v Sofii a dále jako školitel dětí.
V současnosti je členem a lektorem týmu Norbekova v Bulharsku.

V roce 2006 absolvovala kurzy dle metody Norbekova. Od roku 2008 působila jako stážistka metody. V současnosti je lektorem ozdravných kurzů pro děti a dospělé.

Vede následující kurzy dle metody Norbekova:
- Dětský ozdravný kurz
- Ateliér pro mladé talenty
- Klubová práce pro lidi, kteří již prošli kurzy všech úrovní
- Osobní cvičení
- Firemní cvičení